درباره ما

بسیاری از افراد ب دلایل مختلف مانند مهاجرت و یا جابجایی ، کلیه لوازم منزل خود را با قیمت بسیار مناسب می خواهند به فروش برسانند و یا برخی از افراد به دنبال تهیه لوازم دست دوم منزل می باشند . ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید لوازم دست دوم خود را به راحتی بفروشید و یا اگر به دنبال لواز دست دوم هستید به راحتی آنها را بیابید .
خرید و فروش لوازم دست دوم خود را به ما بسپارید . ما با سالها تجربه ، با اطلاع کامل از قیمت اجناس و کالاهای مختلف ، لوازم شما را با بهترین قیمت خریداری نموده و به فروش می رسانیم .
اگر بدنبال خرید لوازم خانگی دست دوم می گردید ، ما این اطمینان را به شما می دهیم که لوازم مورد نظر شما را با پایین ترین قیمت ها برایتان تهیه نماییم .
برای همه ما پیش آمده که نیاز به فروش لوازم مختلف منزل خود داریم
ولی نمی دانیم کجا و چگونه این وسایل را به هر دلیلی بفروش برسانیم
راه های مختلفی برای فروش آنها وجود دارد ما در این مقاله بهترین راه برای فروش لوازم دست دوم و خراب خود معرفی می کنیم
روش اول فروش یخچال  به خریداران دوره گرد است.که اعتماد به آن ها بسیار سخت است
اغلب آنها اطلاعات کافی درباره اجناس ندارند و غالبا آنها را به کمترین قیمت خرید می کنند
روش دوم فروش به مغازه های سمساری است. سمساری ها نسبت به فروشنده های دوره گرد قابل اعتمادترند ولی با توجه به کوچک و محدود بودن فضای خود اغلب محصولاتی را خریداری می کنند که سالم تر و قابل فروش به مصرف کننده همان محل هستند و غالبا هم قیمت خرید آنها پایین است و بعنوان مثل یخچال خراب شما رو به هیچ عنوان نمی خرند
روش سوم : ما در سایت سمساری گروهی را در کل سطح تهران و کرج جمع آوری کرده ایم و شما به راحتی فقط با یک تلفن کارشناس حرفه ای و آشنا به بالاترین قیمت در محل شما حاضر می شود و لوازم خراب و سالم شما را به بالاترین قیمت می خرند.
× گفتگو آنلاین